داستان شروع یک رویا

در این صفحه شما با بخشی از رویای مستر فلاتر و نحوه شکل‌گیری ان آشنا خواهید شد

باور ما اینست که کاربران ایرانی لایق بهترین ها هستند

داستان شکل‌گیری مستر فلاتر

داستان شکل گیری مستر فلاتر زمانی تو ذهن من زده شد که داشتم تو وب سایت های ایرانی دنبال ui ها و کلا طرح هایی که بتونن تو خلق یه رابط کاربری خوب بهم کمک کنن و ازشون الهام بگیرم برای پروژم میگشتم شکل گرفت . وقتی دیدم واقعا تو ایران خیلی خیلی کم به این مبحث پرداخته شده و توی همه اموزش ها صرفا یه ui ساده رو میزنن که اکثرا شبیه به هم هستن در حالی که طراحی رابط کاربری یکی از بخش های مهم هر پروژه هست . 

بزرگ ترین هدف مستر فلاتر این که هرچند کوچیک به کسایی که دنبال طراحی رابط کاربری هستن و میخوان تو این زمینه فعالیت کنن کمک کنه. 


هدف ما در مستر فلاتر

ما به عنوان یک وبسایت آموزشی سعی داریم به همه شما عزیزان فارسی زبان کمک کنیم که در این دنیای بی کران از زبان ها و فریمورک‌ها و ابزارهای مختلف برنامه نویسی مسیر فعالیت خود را پیدا کنید و همچنین سعی داریم در این مسیر همراه شما باشیم تا این قابلیت را بدست بیاورید که از دانش کسب شد در کسب و کار خود یا برای استخدام در شرکتی که قصد فعالیت در آن را دارید استفاده کنید . هدف ما پیروزی شماست . 

از این رو تصمیم ما ایجاد کردن یک فضای دوستانه است، که هم برای آموزش و هم برای ایجاد ارتباط و حل مشکل برنامه نویسان مختلف در فضای وب فارسی مورد استفاده قرار بگیرد تا در کنار یادگیری ابزارهای جدید، به عنوان یک برنامه نویس بتوانید مشکلاتتان را در  حل کنید.